UDĚLALI JSME RADOST A DAROVALI KNÍŽKY SENIORŮM

14.12.2022

V měsíci listopadu jsme u nás ve firmě uspořádali sbírku knih pro seniory z Domu pokojného stáří ve Zlíně a z Domova pro seniory v Loučce. Sbírka dopadla nad naše očekávání, celkem nám naši kolegové donesli 95 krásných knih, kterými jsme mohli udělat radost a zpříjemnit seniorům nadcházející vánoční svátky. Za účast na sbírce všem, kteří se zapojili moc děkujeme a seniorům přejeme hlavně příjemné čtení, zaslouženou pohodu a pevné zdravíčko. Děkujeme také oběma domovům za opravdu vřelé přivítání a možnost je osobně navštívit.

Rodinné bruslení s BENNON

16.11.2022

Zima je za dveřmi a naše BENNON rodina se na ni těší. Proto jsme v rámci zimní „přípravy“ pro naše zaměstnance nachystali malé překvapení. Pozvali jsme je a jejich rodiny na společné bruslení do PSG arény, kterou jsme si pro tuto příležitost zarezervovali. Vyzkoušeli jsme si různé skoky a piruety, někteří z nás si připomněli, jak se na bruslích vůbec stojí a jezdí.  Bylo to velmi příjemné, a proto to brzy určitě zopakujeme!

DĚKUJEME VŠEM ZDRAVOTNÍKŮM A VŠEM CO POMÁHAJÍ!

31.10.2022

  Po roce jsme opět rádi podpořili hematologicko-transfuzní oddělení KNTB, a. s. a zdravotníky jsme vybavili naší novinkou Meadow White OB Low , ať se jim pomáhá o něco lépe. Zároveň jsme s hematologicko-transfuzním oddělení oslavili roční partnerství a opět spustili akci, kdy za odběr krve dostanete rukavice zdarma a slevu do naší prodejny a bistra. 

Najdete nás na sociálních sítích