ČESKO BĚŽÍ MODŘE

30.04.2024

Ve Zlíně jsme v neděli 28. 4. oblékli modrou a vyběhli s týmem Bennon na podporu skvělé věci! Byli jsme hrdým partnerem benefičního běhu Česko Běží Modře, který otevírá dialog o autismu a podporuje ty, kteří jsou na jeho spektru.Děkujeme všem, kdo se přidali, bez ohledu na to, zda běželi, chodili, nebo fandili. Každý krok a každý úsměv přispěl k tomu, aby byl tento den nezapomenutelný. Zvláštní poděkování patří organizaci ZA SKLEM o.s., za jejich nekonečnou práci a odhodlání.

DUBEN, MĚSÍC ZDRAVÍ

30.04.2024

V dubnu jsme opět měli měsíc plný zdraví, kdy k nám do firmy chodila každý čtvrtek a pátek „naše dvorní“ masérka Jitka, jejíž masáže nám pomohly zlepšit náladu a zmírnit napětí a pochutnaly jsme si také na čerstvém ovoci, které nachystaly naše děvčata. Už teď se těšíme na další měsíc zdraví! :-)

ÚČASTNILI JSME SE VELETRHU SAWO V POLSKU

29.04.2024

Znovu jsme se účastnili jednoho z největších evropských veletrhů zaměřených na bezpečnost práce, požární ochranu a záchranářské služby. SAWO je pro nás ideální příležitostí prohloubit vztahy s kolegy z oboru a navázat nové kontakty. Je skvělé vidět, jak se naše produkty setkávají s tak pozitivním ohlasem. Na veletrhu získal náš stánek ocenění Acanthus Aureus, což je ocenění pro ty, kteří mají nejlepší kombinaci komunikace a designu stánku, takže jsme opravdu hrdí! Děkujeme vám všem za podporu a celému týmu, který tvrdě pracoval na tom, aby náš stánek byl nejen funkční, ale také vizuálně přitažlivý! :-)

Najdete nás na sociálních sítích