VÝZVA DO PRÁCE NA KOLE

27.09.2023

Na letní prázdniny jsme v Bennonu opět po roce vyhlásili společnou výzvu Do práce na kole , jejímž smyslem bylo udělat nejen něco dobrého pro své zdraví, ale také finančně podpořit neziskovou organizaci za sklem a. s., která pomáhá svým klientům a jejich rodinám na spektru autismu. Za každý najetý km našich kolegů jsme započítali 5 Kč. Vážíme si práce, kterou organizace pro své klienty odvádí, a tak všem, kteří se do této výzvy zapojili, srdečně děkujeme.

SPORTOVNÍ DEN

26.06.2023

Letošní den s BENNON jsme pojali ve sportovním duchu. Na hřišti v Březnici si děti mohly vyzkoušet několik sportovních disciplín, jako je například překážkový běh nebo skok v pytli, za které dostaly dárečky. Naše sportovní akce nám umožnila také vyzkoušet si workshop umění Ju-jitsu, který vedli zkušení instruktoři, kteří nám zároveň předvedli ukázku technik zaměřených na sebeobranu žen. Kromě těchto fyzických aktivit a spousty dobrého jídla a pití nás navštívil také klaun Brdík, který nám ukázal jízdu na speciálním klaunském kole zvaném Brdikolo a udělal nám krásnou bublinkovou show.

KVĚTEN - MĚSÍC ZDRAVÍ

31.05.2023

Abychom podpořili zdraví i našich machrů, a to včetně těch v kancelářích, rozhodli jsme jim květen zpříjemnit pravidelnou dávkou ovocných salátů a každotýdenních masáží.

Najdete nás na sociálních sítích