JSME S UKRAJINOU A POMÁHÁME DÁL

21.03.2022

Finanční podporou naše pomoc Ukrajině sice začala, ale rozhodně jí nekončí. Uvědomujeme si totiž, že peníze často nejsou to nejdůležitější, a tak jsme se rozhodli pomoct i materiálně. Pro Ukrajinu jsme proto vyčlenili naše boty a oblečení v hodnotě 2 000 000 korun. První várka v hodnotě 990 000 Kč odešla tento týden a další bude následovat. Doufáme, že dar pomůže tam, kde je to potřeba.

BENNON OPĚT POMÁHÁ

14.03.2022

Spojení sil je dnes více než potřebné, a právě proto jsme se rozhodli různými cestami pomoci i my. A jelikož finanční pomoc je ta nejrychlejší, nejprve jsme uspořádali sbírku mezi našimi kolegy. V té se nám podařilo vybrat krásnou částku 60 400 korun, za což jim děkujeme. Tuto sumu jsme jako společnost zdvojnásobili na 120 800 korun a skrz platformu Donio ji poslali na Ukrajinu těm, kteří to aktuálně opravdu potřebují.

Bennon pomáhá

07.12.2021

BENNON pokračuje v pomoci a daroval zdravotníkům v Uherském Hradišti a v Brně obuv MEADOW v hodnotě 200 000 Kč. Lehká a pružná podešev, minimalizace rizika otlaků a prodyšnost jsou největší výhody obuvi, které zdravotníci při každodenním zdolávání kilometrů jistě ocení. Materiál, ze kterého je obuv zhotovena, je navíc díky minimalizaci množství odpadu při výrobě šetrný k přírodě. Jedná se o limitovanou kolekci vytvořenou jako poděkování za obětavou práci zdravotníků během pandemie.

Najdete nás na sociálních sítích