ZÁCHRANÁŘSKÝ DEN

25.07.2022

Letošní den s BENNON se nesl v duchu záchranářském. Do Březnice za námi přijeli záchranáři, hasiči a psovodi. Děti si vyzkoušely, jak zachránit kamaráda při vdechnutí předmětu, jak opatrně sundat cyklistickou přilbu při pádu z kola nebo jak obvázat poraněnou ručku. Hasiči si připravili pro děti soutěž a psovodi ukázku s policejním psem. Ani letos nechybělo výborné občerstvení a dobré pití. Jsme rádi, že jsme se s kolegy mohli potkat při takovéto krásné akci a těším se již na další. :)

ZAMĚSTNAVATEL REGIONU 2022

16.06.2022

Jsme potěšeni, že jsme jako firma vyhráli 2. místo v prestižní soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2022 v kategorii zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců.    Smyslem této soutěže je představit lidem firmy s výborným přístupem ke svým zaměstnancům z pohledu lidských zdrojů, a to nejen celostátně, ale i v jednotlivých regionech, a tak jsme rádi, že toto ocenění za Zlínský kraj náleží také naší společnosti.

FESTIVALOVÝ PŮLMARATON 2022

09.06.2022

 25. 5. 2022 BENNON team na startu! Stejně jako v předchozích letech jsme se i letos zúčastnili festivalového půlmaratonu. Májové počasí se nám i letos vydařilo, účastníky přišli podpořit malí i velcí fanoušci. Letos se nám sešla jedna štafeta, 4 běžci na čtvrtmaraton a 2 běžci na půlmaraton. Běžci letos v rámci Festivalového půlmaratonu mohli mít opět dobrý pocit z pomoci druhým prostřednictvím charitativního projektu KORUNKA POMÁHÁ. Za každý uběhnutý kilometr byla věnována 1 Kč malé Nelince s mozkovou obrnou. Za odvedený výkon jsme se šli za odměnu občerstvit do hospůdky u Máců. Gratulujeme k výkonu a těšíme se opět na další ročník.

Najdete nás na sociálních sítích