Rodinné bruslení s BENNON

16.11.2022

Zima je za dveřmi a naše BENNON rodina se na ni těší. Proto jsme v rámci zimní „přípravy“ pro naše zaměstnance nachystali malé překvapení. Pozvali jsme je a jejich rodiny na společné bruslení do PSG arény, kterou jsme si pro tuto příležitost zarezervovali. Vyzkoušeli jsme si různé skoky a piruety, někteří z nás si připomněli, jak se na bruslích vůbec stojí a jezdí.  Bylo to velmi příjemné, a proto to brzy určitě zopakujeme!

Business Day UTB 2022

03.11.2022

Vyrazili jsme na pracovní veletrh Business Day, který každoročně pořádá Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Se studenty jsme se bavili o technologiích, které používáme při výrobě bot a oblečení pro machry řemesla. Nechyběla ani soutěž v tipování váhy naší ultra lehké boty Stinger a vylosovaného vítěze jsme odměnili voucherem do naší nové prodejny.  Povedlo se nám do BENNON týmu ulovit šikovné studenty? Doufáme, že ano!

DĚKUJEME VŠEM ZDRAVOTNÍKŮM A VŠEM CO POMÁHAJÍ!

31.10.2022

  Po roce jsme opět rádi podpořili hematologicko-transfuzní oddělení KNTB, a. s. a zdravotníky jsme vybavili naší novinkou Meadow White OB Low , ať se jim pomáhá o něco lépe. Zároveň jsme s hematologicko-transfuzním oddělení oslavili roční partnerství a opět spustili akci, kdy za odběr krve dostanete rukavice zdarma a slevu do naší prodejny a bistra. 

Najdete nás na sociálních sítích