ZnačkyBENNON Group a. s. je výhradním vlastníkem značek BENNON® a ADAMANT®, které šíří sortimentu, kvalitou i cenou odrážejí aktuální požadavky trhu. Nabídka společnosti zahrnuje převážně pracovní, bezpečnostní a outdoorovou obuv.

Kromě toho nabízíme modely vhodné pro volnočasové a sportovní využití, obuv pro uniformované složky, holínky, korkové nazouváky a jiné. K našim produktům také neodmyslitelně patří např. šněrovadla, stélky, ošetřující přípravky a další doplňkový obuvnický sortiment. 

V roce 2017 rozšířila firma svůj sortiment o pracovní a volnočasové oděvy vlastní značky PROMACHER®.

 

 

ADAMANT® zahrnuje základní modely zacílené na potřeby zákazníků, jejichž převažujícím motivačním faktorem je nízká cenová náročnost.

 

 

BENNON® v několika kolekcích nabízí zákazníkům obuv s vyšší přidanou hodnotou dosaženou ať už použitím materiálů a komponentů vyšší kvality nebo pokročilejších výrobních technologií. Motto značky, heslo „EXPERIENCE OF EXPERTS“ jasně signalizuje, že za svou hlavní konkurenční výhodu považujeme úzkou specializaci a dlouhodobé zkušenosti v oboru obuvnictví a hodláme zákazníkům nabízet produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a ke kterým se budou rádi vracet.

 

 

 

PROMACHER® nabízí zákazníkům speciální kolekci Technical, jež je zaměřena na pracovní oblečení. Dále pak samostatné kolekce pracovních a volnočasových mikin, bund, kalhot, jakož i doplňků. Všechny produkty mají výborný střih, jsou vyvinuty z kvalitních materiálů a otestovány v různých podmínkách.