ZnačkyBENNON® se specializuje na výrobu obuvi, oblečení a doplňků, přičemž naše hodnoty – bezpečí, pohodlí a inovace – jsou zřetelně reflektovány v každém výrobku. Heslo "Ready for tomorrow" podtrhuje naši připravenost na budoucnost. V naší neustálé snaze posunout hranice a reagovat na potřeby našich zákazníků vyvíjíme nové produkty a zdokonalujeme ty stávající. Snažíme se tak usnadnit každodenní život našim zákazníkům a přinést do jejich života pozitivní změny.

Za svou hlavní konkurenční výhodu považujeme úzkou specializaci a dlouhodobé zkušenosti v oboru obuvnictví a hodláme zákazníkům nabízet produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a ke kterým se budou rádi vracet.

Nabízíme rozmanité modely vhodné nejen pro volnočasové a sportovní aktivity, ale také pracovní obuv a oblečení pro pro zdravotníky, hasiče a další uniformované složky, stejně tak pro lidi ve výrobě, v potravinářství a v dalších oblastech.

Kromě samotné obuvi patří k našim neodmyslitelným doplňkům šněrovadla, stélky, ošetřující přípravky a další obuvnické sortimenty. S BENNON® můžete být jisti, že náš sortiment splní vaše očekávání a můžete se na něj spolehnout.