SAWO 2024: Bennon si odváží prestižní oceněníVe dnech 23. až 25. dubna 2024 jsme se zúčastnili veletrhu SAWO v polské Poznani. Tato akce je setkáním odborníků pro oblast bezpečnosti, zdraví a ochrany práce. Jedná se tedy o skvělou příležitost k představení nejnovějších úspěchů a inovací v této oblasti. Bennon zde prezentoval své novinky a inovace. Navíc si odsud odnesl prestižní ocenění Acanthus Aureus za nejlepší design stánku.

 

Veletrh SAWO 2024 byl pro firmu Bennon nejen příležitostí k prezentaci své značky a produktů, ale také k setkání s obchodními i strategickými partnery a dalšími odborníky z oblasti bezpečnostního a pracovního oblečení a obuvi. Chtěli bychom srdečně poděkovat všem partnerům, se kterými jsme měli možnost se na veletrhu setkat. Naše vzájemná spolupráce a podpora jsou pro nás klíčové a velmi si ceníme, že jsme měli možnost se setkat.

Jedním z úspěchů naší účasti na veletrhu SAWO 2024 bylo získání ocenění Acanthus Aureus za nejlépe navržený stánek. Tuto cenu udílí odborná porota složena z expertů v oborů jako je marketing, design. Stánek hodnotí jak po stránce architektonické, tak i jeho grafické provedení. V hodnocení se zohledňuje i samotný prostor pro komunikaci se zákazníky. Je tedy oceněním za špičkovou ukázku moderního expo marktetingu.

 

„V pavilonu 3A, kde byl umístěn náš stánek, jsme patřili k těm nejvíce nápadným. Což byl od prvopočátku záměr: zaujmout. Díky tomu jsme zaznamenali mnoho návštěv i mimo předem domluvené schůzky. Když to shrnu, tak největší předností stánku byl jeho design, určitě funkčnost a velký prostor pro prezentaci obuvi i oděvů“, dodává Marketing Coordinator – Jiří Prášek.

Toto ocenění nás velice těší a jsme rádi, že naše snaha přinesla své ovoce. Děkujeme všem partnerům a návštěvníkům, se kterými jsme se mohli potkat, a také všem, kteří přispěli k úspěchu na veletrhu SAWO 2024.