Řekněte si o slevu

Připravili jsem pro Vás speciální nabídku. Nyní máte příležitost nakoupit vybrané Bennon modely za zvýhodněnou cenu - stačí říct si o slevu. 

Akce se vztahuje na modely BNN Lux S1P ESD NM Sandal, Russel S1P Low, Spacer O1 Low, Torpedo O1 Blue Low a Ranger O2 Low.

Chcete znát přesnou výši slevy? Kontaktujte prosím svého obchodního zástupce, rád Vám sdělí bližší informace.

 

Specializovaný velurový sandál bez kovových součástí, vhodný do provozů vyžadující antistatické vlastnosti ESD, klimatická třída 3.

 

BNN RUSSEL S1P Low
Kód: Z61146

Pohodlná obuv s širokou hliníkovou tužinkou a tkaným svrškem z vysoce odolných syntetických vláken. Díky speciální konstrukci vrchové části se obuv snadno přizpůsobí přirozené anatomii nohy uživatele a zajistí mu tak dokonalé pohodlí.

 

BNN SPACER O1 Low
Kód: Z60119

Lehká a velmi vzdušná pracovní polobotka sportovního střihu. Svršek vytvořený moderní technologií SAFE&AIR, která kombinuje odolný prodyšný textil se zpevňující ochrannou strukturou aplikovanou na povrchu. Obuv je opatřena nástřikovou podešví PU/PU a je vhodná do vnitřních i venkovních suchých provozů.

 

BNN TORPEDO O1 Blue Low
Kód: Z60147v69

Sportovní polobotka vyrobená pomocí moderní technologie SAFE&AIR. Díky phylonové lepené podešvi je obuv lehčí než běžné modely na nástřikové podešvi PU/PU a je tak vhodná pro pohodlné nošení při práci i ve volném čase.

 

BNN RANGER O2 Low
Kód: Z60138

Pohodlná polobotka farmářkového typu vyrobená z voděodolného vrchového materiálu Camel Nubuck a vhodná pro použití při práci i aktivním trávení volného času.