V hlavní roli BENNON LIGHT CORK

Seznamte se s kolekcí BENNON LIGHT CORK – lehkou a vysoce komfortní obuví! BNN Light Cork nabízí obuv, kterou využijete především ve vnitřních prostorách v pohodlí domova i  v práci.

Charakteristickými znaky této kolekce jsou:

  • Lehký přírodní korek bez syntetických pojiv
  • Anatomický tvar podporující klenbu
  • Vysoce měkká, lehká a pohodlná obuv

 

Lehoučká, vysoce komfortní obuv na měkké stélce vyrobené z pravého přírodního korku. Anatomicky tvarovaná platforma podporuje příčnou i podélnou klenbu nožní a díky výrazné patní misce zajišťuje i dobrou stabilitu postavení patní kosti. Izolační vlastnosti korku výborně chrání chodidlo před horkem i chladem odspodu. Usňová stélka zajišťuje vysokou absorpci i desorpci potu a tím sucho a pohodlí při nošení. Mechová mezipodešev účinně tlumí rázy při chůzi. Podešev z lehčeného EVA přispívá k nízké hmotnosti a vyšší odolnosti proti oděru a opakovanému ohybu. Ideální pro celodenní nošení. Obuv je certifikovaná dle normy EN ISO 20347 OB SRA.

 

 

 

Nezapomeňte odebírat náš youtube kanál a sledujte naše další videa na BENNON CZ. Ve videích vám představíme vybrané zajímavé novinky, které vám pomohou s úvahami o koupi i s následnou propagací.

Leták ke stáhnutí zde.