Technologie

Top design a bezpečnost se nevylučují, avšak za jeden z nejdůležitějších faktorů považujeme zdraví a s tím spojený komfort při nošení obuvi. Náš vývojový tým se proto snaží vyvíjet obuv, ve které se budete cítit bezpečně, pohodlně, a která uleví každodennímu pracovnímu náporu.
Zvláště kvůli neustále se zvyšujícím nárokům, je pro nás vývojová fáze na prvním místě. Abychom udrželi krok a byli tak plnohodnotnou součástí moderního obuvnictví, je naše obuv vybavena nejmodernějšími technologiemi. 

Pojďme se s nimi seznámit.

Atop uzavírací systém zajišťuje rychlé, pohodlné a kvalitní uzavření obuvi. Díky ocelovému lanku v nylonové dutince dochází k pevnému rovnoměrnému utažení, které fixuje rotační kolečko. Zlepšuje prozutelnost. Zvyšuje pohodlí, bezpečí a šetří čas.

BNN STINGER S3 ESD ATOP LOW
BNN REBEL S1P ESD ATOP GREY LOW


 

Nový piktogram, který označuje velmi lehkou obuv, která je vyrobena z moderních lehkých materiálů.
Tyto materiály chrání zdraví a nezatěžují svalstvo, tudíž přispívají k větší výkonnosti pracovníků.
 
 
Podle požadavků zákazníků na funkci, hmotnost a cenu používáme různé typy tužinek: ocelové, kompozitní, hliníkové i NaNO s  karbonovými vlákny. Použitý materiál tužinky je vždy uveden v materiálovém popisu.

OBUV S TUŽINKOU 
 
 
Hydrofobní mikroporézní voděodolná membrána fungující na fyzikálním principu rozdílu mezi kapkami vody, mikropóry membrány a molekulami vodní páry. REGI-TEX se svými parametry řadí mezi špičkové membrány tohoto typu na světovém trhu.
Propustnost pro vodní páru: >2,9 Mg/cm 2h; Koeficient vodní páry: > 20 mg/cm 2; Odolnost proti průniku vody: > 62 000Pa; Výška vodního sloupce: > 6 335mm.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pomocí moderní technologie 3D knit je svršek obuvi doslova a jednoduše „upleten“ z  pevných a prodyšných syntetických vláken. Tato převratná metoda má redukované množství šití, což zvyšuje vnitřní komfort a zamezuje tak tvorbě otlaků. Tato technologie je šetrná k životnímu prostředí, neboť při výrobě vzniká minimum odpadu.
 
 
 
 
Kompaktní svršky, vyráběné revoluční metodou přímého lisování termoplastického materiálu KPU na laminovaný textilní podklad. Rovnoměrné utažení a výborná flexibilita. Má vysokou odolnost vůči mechanickému opotřebení.
 
 
 
 
 
 
 
Je jedničkou na trhu vysoce kvalitních podešví. Typický žlutý osmiúhelník již přes 80 let symbolizuje kvalitu, inovaci, design, bezpečnost a vysokou užitnou hodnotu. Při výrobě podešví Vibram jsou užívány nejmodernější směsi odpovídající konkrétním potřebám uživatelů s  ohledem na aktuální designové trendy.
 
 
 
 
 
 
 
Jedná se o jeden z  nejmodernějších trendů na trhu. Celoreflexní technologii, díky níž je zvýšená viditelnost uživatele. Už žádné obavy o svou bezpečnost. Díky redukovanému množství šití se zvyšuje vnitřní komfort
a zamezuje tak tvorbě otlaků.